Як уникнути інтернет-залежності в дитини: поради психолога. ВІДЕО

Вівторок, 09 жовтня 2018 11:45
Інтернет – невід’ємна частина життя майже кожної людини. Хтось за його допомогою заробляє гроші, інші заводять нові знайомства, треті дізнаються щось нове. Проте важливо пам’ятати про явище інтернет-залежності. Найбільш вразливою категорією для цієї проблеми є школярі.

Інтернет прийнято вважати всесвітнім павутинням. І не даремно, адже зараз чи не кожен використовує цей ресурс по-своєму: для роботи, спілкування, навчання… Проте найбільше часу перебування в інтернеті люди відводять соціальним мережам. Якщо для когось таке спілкування є своєрідною розвагою, демонстрацією щасливого життя, або навпаки – платформою для прояву своїх внутрішніх переживань та тривог, то психолог Ірина Штих каже, що є категорії людей, для яких спілкування у соцмережах є простішим та доступнішим, аніж у реальному житті.

Але є і категорія людей, для яких інтернет дуже легко може стати залежністю. Це звичайні школярі, які тут грають в онлайн-ігри, дивляться відео та спілкуються в інстаграмі, фейсбуці тощо.

Проте не може не тішити той факт, що більшість з них все ж має і хобі та полюбляє вільний час проводити і за прогулянками.

Інтернет діє як машина часу. Інколи заходиш на 5 хвилин, а виявляється – провів в інтернеті 2 години. Щоб не стати залежним від інтернету, психолог радить наступне: спілкування в реальному житті безумовно важливе у формуванні особистості. Тому батьки обов’язково мають контролювати баланс між спілкуванням в соціальних мережах та в школі і на вулиці. Якщо все ж таки ваша дитина багато часу проводить в інтернеті, то психологи радять батькам позбутися такої залежності не через сувору заборону, а стати для неї хорошим прикладом у такій ситуації.

Читайте також: На найвищій точці України запустили швидкісний інтернет третього покоління

 

Перегляди 258 разів


Loading...


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Читайте нас в соціальних мережах

Сторінка Франківчанни в FACEBOOK