На Івано-Франківщині підприємець незаконно зайняв землю вартістю більше 20 мільйонів

Вівторок, 26 березня 2019 15:02
На Тисмениччині підприємець незаконно користувався землею. Прокуратура скерувала до суду позов про звільнення ділянок вартістю 21 млн 400 грн.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Івано-Франківської області.

Орган місцевого самоврядування Тисменицького району уклав угоду з підприємцем. Угода стосувалася  відшкодування витрат на землі резервного фонду. Ділянки мали використовуватися для ведення товарного сільськогосподарського виробництва загальною площею 176,3 га. Ставка орендної плати була мінімальною.
 
Передача землі відбулася з порушеннями: торги продажу права оренди землі не проводилися, а під час укладання угоди сторони намагались приховати договір оренди земельної ділянки. Отже, підприємець користується землею незаконно. Як наслідок – селищна громада не може отримати максимальний розмір орендної плати за використання земельних ділянок.
 
"У пред’явленому позові прокуратура вимагає в судовому порядку визнати незаконним та скасувати рішення органу місцевого самоврядування, визнати недійсною угоду про відшкодування витрат та звільнити земельні ділянки загальною площею 176,3 га", – повідомили у прокуратурі.
Перегляди 134 разів


Loading...


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Читайте нас в соціальних мережах

Сторінка Франківчанни в FACEBOOK