В Івано-Франківську щонеділі гіди проводитимуть безкоштовні екскурсії

Понеділок, 16 квітня 2018 20:06
В Івано-Франківську вже 13 травня розпочнеться сезон безкоштовних екскурсій.

Про це в коментарі Zruchno.Travel розповів начальник управління туризму Івано-Франківської обласної державної адміністрації Віталій Передерко.

«У цьому році трохи зміниться формат – раніше ми проводили оглядові екскурсії, а тепер вони будуть тематичними. Ми провели зустріч з гідами, на якій домовилися про 16 авторських тематичних екскурсій. Зараз складаємо графік поіменний. Вже є кілька тем: «Івано-Франківськ – місто кованих скульптур», «Романтичний Франківськ», «Станіслав християнський», «Мілітаристський Станіслав», «Звичайне життя незвичайного міста», «Станіслав і німецька діаспора», – розповів Передерко.

Планується залучити до проекту 16 гідів, і кожен з них підготує одну авторську екскурсію містом. За словами посадовця, ця туристична акція відбуватиметься вже сьомий рік поспіль. Оглядові екскурсії містом почали організовувати в 2012 році – тоді цю акцію приурочили до 350-річчя Станіславова. Щоб дізнатися про історію Івано-Франківська не потрібно ні особливих запрошень, ні виконання будь-яких умов. Досить просто прийти до міської Ратуші будь-якої неділі (з 13 травня до 26 серпня) о 12:00.

Читайте також: Франківчан запрошують на експериментальну театральну постановку “Модільяні. Я пройшов мостом, якого не існує”

Перегляди 337 разів


Loading...


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Читайте нас в соціальних мережах

Сторінка Франківчанни в FACEBOOK